Pramogos

Pramogos Green Village svečiams:

Pirtis saunaPirtis / sauna.  Kiekviename kotedže yra įrengta pirtis / sauna, kurioje smagiai galėsite pasikaitinti tiek vasarą, tiek ir žiemą. Sauna jaukiai dekoruota natūraliu medžiu.  Po saunos galima atsigaivinti šalia esančiame duše. Pirties malonumai naudingi sveikatai, miegui, bei padeda atsipalaiduoti.

 

 

 

Vaikų žaidimų aikštelė. Uždaroje kotedžų teritorijoje galėsite ramiai išleisti savo vaikus į kiemą. Kieme  įrengta vaikų žaidimų aikštelė, kuria gali naudotis visi mažieji Green Village svečiai.

terasa su saslykine

Šašlykinė / Grilis kotedžo terasoje. Vakarais savo nuomojamo kotedžo terasoje galėsite pasimėgauti kepsnio kepimu. Puiki pramoga mėgstančiam gaminti  vyrui ir visai šeimai.

 

 

 

 

Video nuoma. Kiekviename kotedže yra LCD televizoriai, kuriuose galėsite žiūrėti išnuomotą filmą Jūsų pasirinkta kalba. Daugiau nei 1000 vaizdo įrašų. Filmų repertuaras platus, tad kiekvienas svečias suras savo mėgstamą filmą. Paslauga mokama.

Bevielis nemokamas internetas. Kotedžuose svečiai gali naudotis nemokamu bevieliu internetu, tad galite nesirūpinti – galėsite naudotis elektroniniu paštu ar socialiniais tinklais be jokių kliūčių. 

krepšinio aikštelėKrepšinio aikštelė ir kamuolys.  Mūsų kompleksas turi įrengtą krepšinio aikštelę. Kamuoliu taip pat pasirūpinsime mes. Juk smagu surengti šeimos krepšinio rungtynes atostogų metu!

 

 

 

 

Tinklinio kamuolys. Jei keliaujate į pajūrį ir norite aktyviai praleisti dieną, siūlome pasiimti tinklinio kamuolį. Nuo Green Village kotedžų iki  smėlėto pajūrio vos kelios minutės pėsčiomis.

Dviračių nuomaDviračių nuoma ir dviračių takas. Jei pamiršote savo dviračius namuose – ne bėda! Green Village galėsite išnuomoti dviračiaus visai šeimai. Su dviračiais galėsite keliauti dviračiu taku po pajūrio teritorijas, mėgautis natūralia pajūrio gamta ar nukeliauti į Palangą, Šventąja, o gal net iki pat Nidos? Įsitikinsite, kad aktyvus poilsis maloniausias pajūryje!

 

 

 

 Teniso aikštelės nuoma. Už 300metrų nuo kotedžų teritorijos yra teniso aikštelė, kurioje galėsite praleisti savo laisvalaikį ir smagiai pasportuoti.

Apsipirkimo turas. Poilsiautojų pageidavimu organizuojame apsipirkimo turą. Mūsų paslaugus vairuotojas Jus nuveš į Palangą, apsilankysite viename iš didžiausių Klaipėdos  prekybos centrų – Akropolį ir skaniai papietauti galėsite HBH kavinėje, kurioje paragausite tradiciškų lietuviškų patiekalų ir rasite daugybę pramogų. Po pilnos įspūdžių  ir puikių pirkinių dienos vakare grįšite į savo  nuomojamą kotedžą.

Organizuojama kelionė į delfinariumą. Puiki pramoga ir kelionė visai šeimai į Lietuvos jūrų muziejų. Mūsų vairuotojas nuveš jus į Klaipėdos keltų perkėlą. Persikėlus su keltu į smiltynę laukia nuostabus delfinų šou, kuris patiks tiek mažiems tiek ir dideliems. Po pasirodymo kelionė atgal automobiliu į Kunigiškes.

Naujuosius metus taip pat siūlome pasitikti prie jūros! Green Village kotedžai ypatingai jaukūs žiemos metu! Nėra nieko geriau, kaip savo artimųjų rate sutikti pačias gražiausias žiemos šventes. Kotedže galime pasiūlyti apgyvendinimą iki 8 asmenų šeimai. Visi kartu galėsite sutikti šventes ir pasimėgauti saunos teikiamais malonumais, pasigrožėti visai kitokia žiemos metu atrodančia jūra.

Išankstiniai užsakymai priimami telefonu +37061138201 arba emailu : info@greenvillage.lt