Suraskite mus žemėlapyje čia

Kotedžų nuoma


Kompleksas „Green Village

Kompleksas „Green Village“ įsikūręs ramioje Palangos dalyje, maždaug už 400 metrų nuo smėlio paplūdimio. Svečiams siūloma apsistoti savitos architektūros kotedžuose, kurie pritaikyti prie Palangos pušynų. Mūsų siūlomas poilsis yra toliau nuo miesto šurmulio, kur pagrindinis triukšmas, tai jūros ošimas - ideali vieta šeimyniniam poilsiui.

Mūsų nuomojamą kompleksą sudaro 24 pilnai įrengti 3-jų aukštų kotedžai su sauna, kurių kiekvieno plotas yra 190 m2. Kiekviename stilingai dekoruotame kotedže suplanuotas patogus poilsis 6-iems asmenims su galimybe gyventi iki 8-ių žmonių ir daugiau. Namai idealiai tinka žmonėms, kurie vertina komfortą ir interjero kokybę.

Sėkmingas kotedžų išplanavimas kiekvienam svečiui suteikia visišką privatumą:

  • 1 aukštas – svetainė su LCD televizoriumi, minkštu kampu, virtuvė su visa buitine technika, sauna + dušas, WC, terasa su lauko baldais, garažas vienam automobiliui;
  • 2 aukštas – didelis miegamasis su privačiu vonios kambariu ir balkonu, du mažesni miegamieji kambariai su bendra dušine + WC ir vienu balkonu, tamsus kambarėlis, kuriame skalbimo mašina, lyginimo lenta ir skalbinių džiovykla. 
  • 3 aukštas – mansarda su papildomomis vietomis, didelė terasa (30 m2).

Kotedžuose yra visa reikalingiausia buitinė technika, taip pat yra indai, patalynė, rankšluosčiai ir vonios kosmetika.

Jūsų patogumui pasiūlysime dviračius, kuriais galėsite važinėti visai šalia įrengtu dviračių taku Šventoji - Klaipėda, arba net Nida.

Jūsų vaikų nepaliksime be dėmesio ir pramogų taip pat. Gyvenvietės teritorijoje jie ras puikiai įrengtą vaikų žaidimo aikštelę. Kompleksas yra uždaras, vartai visuomet uždaromi ir rakinami, tad galėsite nesijaudinti dėl vaikų saugumo.

Norintiems nuvykti į miesto centrą ir atsipalaiduoti vakarėlyje, šalia yra autobusų stotelė ir kursuojantys mikroautobusai.

Kotedže rasite visus Jums reikalingus patogumus, galėsite vakarais lauko terasoje pasimėgauti kepsnio kepimu, arba ant stogo įrengtoje terasoje, intymioje aplinkoje, su vyno taure, stebėti kaip krenta ryškios žvaigždės.

Čia visada rasite pasiruošusį Jums padėti žmogų visais iškilusiais poilsio rūpesčiais.

Jūsų visiškas atsipalaidavimas, tai mūsų įvertinimas.